м. Київ, пр-т Перемоги, 53
Закрити

Захист металевих поверхонь

Метал - один з найбільш поширених матеріалів в будівництві.

Він надійний, багатофункціональний і універсальний. Але, як і все в природі, метал з часом руйнується. За даними Всесвітньої організації корозії (WCO), на усунення наслідків цього явища в світі витрачається $ 3,3 трильйона щорічно. Промислово розвинені країни витрачають 3-5% від свого ВВП на ремонт, в той час як використання існуючих антикорозійних технологій зберегли б світовій економіці $ 990 мільярдів на рік. Для прикладу, капітальний ремонт Ейфелевої вежі в 1989 році обійшовся в 33 мільйони євро.

Види металів.

Технічна класифікація ділить метали на чорні і кольорові. Чорні - це метали і сплави на основі заліза (сталь, чавун) - найбільш поширена група. Всі інші види відносяться до кольорових. Тут виділяють чотири групи: рідкі (титан, вольфрам, молібден, цирконій), легкі (магній, алюміній), важкі (олово, цинк, мідь, ртуть, свинець) і благородні (золото, срібло, платина). Найчастіше з них в промисловості та будівництві застосовуються алюміній, цинк, мідь і олово.

Інноваційні матеріали Caparol продовжують термін служби і захищають зовнішній вигляд металевих поверхонь. Це дозволяє заощадити на реконструкції і косметичних оновленнях, уникнути наслідків корозії і протистояти руйнівному впливу навколишнього середовища на вироби з металу.

Capacryl PU-Gloss

Високоякісна водорозчинні емаль на поліуретан-акриловій основі, стійка до подряпин і ударів, длязовнішніх і внутрішніх робіт.

Capacryl PU-Gloss