м. Київ, пр-т Перемоги, 53
Закрити

Кожен з нас потребує затишної та захищеної оселі, прагне здоров'я та гармонії для себе й родини. Є в цьому щось первинне: боронити своє, дбати про довге та благополучне життя із рідними. Для досягнення цих цілей сьогодні є всі можливості: від безпечних фарб до бестселерів про саморозвиток. 

Плануючи оформлення помешкання, неможливо залишати без уваги рівень вмісту ЛОС у будівельних матеріалах, перспективу запаху фарби в квартирі, оскільки ціна за “закриті очі” - здоров'я мешканців. Обираючи фарбу для внутрішніх робіт, необхідно зауважити вміст летких органічних речовин, що представляють загрозу для самопочуття. Лікарі попереджають: роками виділяючи небезпечні речовини у повітря, ЛОС планомірно відбирають в людей здоров'я, а разом з ним - можливість довгого, повноцінного життя.

 

Починаючи з 1985 року, Caparol виробляє екологічно чисті фарби, безпечні для людей та їх чотирилапих друзів. Це фарби без запаху, з відмінними якісними характеристиками та найсуворішим екологічним стандартом ELF, згідно з яким вміст ЛОС у фарбі не перебільшує 0,7 г на кг продукту. Це у 43 рази менше, ніж допускають сучасні європейські норми. З повним асортиментом продукції можна ознайомитися у салоні-магазині Caparol Center, спеціалісти якого допоможуть швидко та професійно підібрати оптимальне рішення для будь-якого приміщення.

Окрім фарб, компанія виробляє екологічні пігменти, що використовуються в системі Caparol ColorExpress. Отже можна обрати будь-які кольори і бути впевненим, що матеріал залишиться безпечним для людей та середовища і після тонування. Тонуючі пасти забезпечують створення понад 4 мільйонів відтінків. 12 колірних колекцій допоможуть зорієнтуватися у власних уподобаннях, а інноваційне поєднання органічних та неорганічних пігментів гарантуватиме максимальну стійкість обраного відтінку.

 

Сучасний світ щодня наповнює нас новою інформацією, знаннями, ідеями, під впливом яких ми відточуємо свій світогляд та формуємо нові цінності, закладаючи їх у свідомість підростаючих поколінь. Так, крок за кроком, у людства з'явилася обізнаність стосовно сталого розвитку, світових цінностей щодо екології планети та захисту прав людини. Це шлях, з якого вже не можна повернути назад, неможливо забути чи стерти з пам'яті знання про добро та зло, користь і шкоду, відповідальність та легковажність. Навіть більше: нехтувати цими знаннями небезпечно. Саме тому в Україні було запроваджено нові, більш суворі стандарти безпеки для лакофарбової продукції. Використовуючи матеріали, що піклуються про здоров'я людей, ми дбаємо про добробут усієї планети, інвестуючи в здорове майбутнє наших дітей.