м. Київ, пр-т Перемоги, 53
Закрити

Колірні палітри Caparol

3D-System PLUS

Колекція кольорів для інтер'єрів і фасадів

Усі кольори, які можуть бути сприйняті людським оком, відрізняються за трьома характеристиками: Яскравість, кольоровість та відтінок. 

Колекція кольорів Caparol 3D-System була вдосконалена та доповнена також для оформлення архітектурних споруд. Колекція, що налічує 1350 відтінків, пропонує не тільки великий вибір відтінків, а й 14 нових гармонійних колірних груп –  переважно в сучасній червоно-помаранчевій гаммі. Додатково були розроблені чотири шкали сірих тонів з тонкими нюансами відтінків та модні кольори лаків – рожевий та колір фуксії. 

Основним завданням колекції являється створення, призначених для оформлення архітектурних споруд, відтінків з додаванням ахроматичного тону усіх ділянок спектру, а також велика кількість більш світлих відтінків. Завдяки розміщенню з урахуванням тонких нюансів система 3D-System plus дозволяє цілеспрямовано обрати колір для гармонійного оформлення фасаду та інтер’єру.

Завантажити електронні версії колірників

CaparolColor Compact

Нові свіжі кольори та унікальні природні відтінки

Колірна колекція CaparolColor Compact є сучасною, повністю переробленою версією класичного колірника CaparolColor. Знайти відповідний колірний відтінок для внутрішнього і зовнішнього оздоблення приміщень можна легко і швидко завдяки 210 колірним відтінкам.

У оновленому колірнику з'явилося 12 нових колірних сімейств - половину становлять інтенсивні кольори для акцентних зон в інтер'єрах. Додані нові тони червоного, зеленувато-блакитного і нейтрально-коричневого. Улюблені класичні кольори, такі як Terra, Graphit або Nutria, звичайно ж, залишилися. Три відтінка білого, кожному з яких відповідає ціла сторінка колірника, передують решті колірної палітри для використання в різних комбінаціях відтінків.

Склад колірної колекції CaparolColor Compact:

 • 14 повних кольорів і відтінків AVA AmphiColor
 • 1 повна сторінка відтінку Indeko plus Weiss в якості білого кольору для порівняння
 • 3 повні сторінки відтінків білого кольору
 • 210 відтінків в 30 родинах квітів
 • Для внутрішніх і зовнішніх робіт

Завантажити електронні версії колірників

LackChamp

Найпопулярніші відтінки лаків та емалей

Новий колірник Caparol LackChamp виділяється на тлі аналогічних колірників: він є реальною допомогою для всіх, хто працює з лаками та емалями!

Колірна колекція LackChamp містить в собі відтінки білого та інших відтінків для лінійок емалей Caparcryl і Capalac. Крім загальної інформації, інструкції з техніки тонування ColorExpress і важливих приміток щодо системи грунтування він містить:

 • Більше 100 нових відтінків для емалей Caparol
 • RAL-відтінки
 • Показник ступеня білизни
 • Стандартні металеві відтінки, блискучі відтінки кольору  і перламутрові глянцеві відтінки
 • Цікаві подробиці про маркування кольору, ступенях глянцю, стандартизованих фірмових відтінках і відомості з розрахунку витрат матеріалу.

Завантажити електронні версії колірників

Histolith

Автентичні відтінки для реставрації пам'яток архітектури

Включаючи більше 360 історичних відтінків, колірник Histolith є оптимальним інструментом для фахівців з догляду за пам'ятниками архітектури і старими будівлями в реставраційних роботах. У ньому поєднані різні архітектурні стилі і присутні в них колірні відтінки. Назви колірних відтінків обрані за прикладом історичних назв пігментів і матеріалів.

Основою всіх колірних відтінків є світлостійкі мінеральні пігменти. Кольорові карти базуються на експертних висновках реставраторів, які підбирають їх на обраному за еталон історичному об'єкті і вбудовують в колірну колекцію. 

Відтінки кольорів групуються наступним чином:

 • 10 повнотонових відтінків
 • 20 відтінків білого
 • 49 пігментних рядів, кожен з яких починається з яскраво-пігментованого колірного відтінку, потім слідують 10 ступенів градації вихідного відтінку: від більш темного до більш світлого.

Завантажити електронні версії колірників

Caparol Capadecor Effekt

Колірна колекція Capadecor Effekt встановлює нові стандарти для креативно оформленого приміщення як усередині, так і зовні. Capadecor Effekt показує чотири варіанти дизайну за допомогою різних колірних відтінків, фактур і ефектних наповнювачів для отримання ексклюзивних поверхонь в дивовижному, неповторному стилі.

Привабливий і інформативний для консультування Ваших клієнтів.

 • 4 чудових варіанти дизайну.
 • 42 зразка поверхонь Metallocryl і CapaGold / CapaSilber
 • 9 зразків поверхонь з ефектними наповнювачами
 • Інформативний огляд продукції
 • Формат: 5 x 21 см
Caparol CLASSIC

Колірна колекція Caparol Classic являє собою вибірку з 3D-System plus для класичного оформлення інтер'єрів. Кожне з шести колірних сімейств містить десять колірних нюансів, що дозволяють легко, різноманітно і стильно змішувати різні відтінки.

Всі 60 колірних відтінків відтінку палітри Classic представлені у вигляді елегантного колірника. Кожна колірна палітра доповнюється п'ятьма колірними гармоніями. Разом з брошурою Classic вони створюють надихаючий інструмент.

Caparol WEISS

Колірна колекція Caparol WEISS містить найбільш затребувані і приємні в оновленій системі 3D-System PLUS відтінки білого кольору. Даний колірник полегшує вибір правильного нюансу білого кольору.


В цілому в колірнику є 25 відтінків білого. Для полегшення вибору відтінку білого кольору зроблено угруповання на п'ять палітр: нейтральні, теплі, рожеві, кремові і свіжі.

 

оттенки черного
Caparol SCHWARZ

Нова унікальна колекція темних відтінків для дизайну інтер'єру від Caparol!

Чорний колір зачаровує і справляє на нас особливе враження. У дизайні інтер'єру чорний колір створює ефект глибини у приміщенні. Експерти з Caparol Colourdesign Studio розробили чорну колірну колекцію SCHWARZ, яка підхоплює тенденцію до темних відтінків. Чорний колірник з 26 витонченими чорними відтінками, від менш до більш барвистих ідеально підходить для дизайнерського оформлення інтер'єру ексклюзивних об'єктів з особливим просторовим ефектом.

Характерні ознаки нової колірної палітри:

 • для вишуканого дизайну інтер'єру;
 • підходить для фарбування стін і стель ,а також для лакування поверхонь;
 • 26 витончених чорних відтінків, від менш до більш барвистих;
 • розподіл на дві основні частини: глибокі сірі та кольорові чорні відтінки;
 • ідеальне доповнення до білої колірної колекції WEISS;
 • відтінки від глянцевого до глибоко-матового;
 • тонується в усі відтінки у фарбі Caparol PremiumColor.
Caparol Fassade A1

500 преміальних колірних відтінків для фасаду

Колірна колекція Caparol Fassade A1 створена на основі колекції кольорів 3D-System plus. Вона містить 500 фасадних і архітектурних колірних відтінків для фасадних фарб Caparol класу Преміум з NQG-технологією:

 • AmphiSilan NQG
 • ThermoSan NQG
 • Sylitol-NQG

Всі відтінки для матеріалів з технологією нано-кварцової решітки відповідають класу BFS А1. Таким чином, забезпечується максимальна надійність з точки зору кольоро- і світлостійкості.
Монохромні проміжні вкладки в віялі полегшують пошук бажаного відтінку колірного спектра.

Завантажити електронні версії колірників

Caparol Fassade A1 CONCEPT

Колірна гармонія для фасадів

Колірна колекція для дизайнерів Caparol Fassade A1 CONCEPT надає готове колірне рішення фасаду: вона містить 63 практичних варіанти колірного оформлення з добре підібраними, світлостійкими колірними відтінками. Колекція ділиться на три гармонійні групи, кожна з яких відповідає певному стилю:

 • Класичний елегантний - з ахроматичними, стриманими комбінаціями колірних відтінків.
 • Природно простий - з теплими, місцями насиченими комбінаціями колірних відтінків.
 • Сучасний практичний - з сильними і чистими комбінаціями світлових відтінків.

Кожна з трьох груп колірника показує 21 колірну палітру, які складаються з п'яти окремих колірних відтінків і відносяться до окремих будівельних елементів фасаду:

 • Основний відтінок для основної поверхні фасаду
 • Колірний відтінок для виділених частин фасаду, таких як криті балкони, прибудови або виступи
 • Колірний відтінок для фундаменту
 • Супроводжуючий відтінок для профілів, карнизів або колон
 • Підкреслює відтінок для будівельних елементів, таких як двері, вікна

Всі відтінки кольорів були підібрані з палітри віяла Fassade A1. Таким чином, забезпечується найвища надійність з точки зору стабільності колірного відтінку матеріалів і це робить їх ідеально відповідними для колірного оформлення фасадів.

Колірник для оформлення фасадів Fassade A1 CONCEPT надає великі можливості дизайнерів і архітекторів, містить в собі багато ідей і полегшує вибір кольору. Ідеальний помічник для проектувальників, професійних майстрів і власників будинків.

Caparol Natürlich inspiriert (Натхнення природою)

Колірна колекція GreyWood - SilverStyle - TwinProof показує колекцію дизайнів для незвичайної, ефектної імітації дерева. Колірник з оригінальними зразками містить наступні матеріали з асортименту Capadur «Натхнення природою»:

GreyWood:

Прозоре покриття, яке нагадує природне потемніння дерева.

SilverStyle:

Лесуюче покриття для дерева, яке створює цікавий контраст між природною текстурою дерева і вишуканим металевим блиском.

TwinProof:

Прозоре лесуюче покриття для дерев'яних поверхонь із захистом від УФ-променів з використанням нанотехнологій.

FloorColor plus

Колекція колірних відтінків для красивих підлог

Колірник FloorColor plus містить набір колірних колекцій зі спеціально підібраними колірними гамами і відтінками для оформлення підлог - як у приватному, так і в промисловому секторі, товстошаровим або тонкошаровим, декоративним або функціональним покриттям.

У ньому відображені приклади покриттів для підлог, підкреслюючи їх величезну різноманітність привабливість.

Колірник FloorColor plus містить:

 • стандартні колірні відтінки, з класичними квітами для функціональних підлог
 • 7 відтінків білого кольору серії Aletsch від холодного до натурально-білого і теплого
 • колірні колекції, які містять в цілому 6 кольорових гам, а також варіанти підбору за допомогою ColorChips, які закріплені за відповідними відтінками кольорів (ColorChips забезпечують додаткові можливості в оформленні підлог і можуть бути додатково придбані, є варіанти блискучих чіпсів золотистого і сріблястого кольорів)

Крім того, в колірнику Ви знайдете поради для трьох декоративних систем полімерних покриттів підлоги:

 Disboxid ArteFloor

 • Disboxid MultiColor внутрішній / зовнішній
 • Disboxid StoneColor внутрішній / зовнішній

Дані колірні відтінки розділені на три тематичних категорії:

 • класичні
 • натуральні
 • трендові

Завантажити електронні версії колірників

Caparol Capadecor® Calcino Romantico

Эфект травертину для отримання автентичних кам'яних поверхонь

Ефект травертину вже давно традиційно використовується для дизайну внутрішніх приміщень, так як сьогодні природні продукти набувають все більш важливе значення. Скромна елегантність і стильна естетичність властива приміщенням, оформленим за допомогою декоративної шпаклівки Capadecor Calcino Romantico. У колекції колірних відтінків для Calcino Romantico представлені шість гам з більш ніж 30 колірними відтінками. Кожна гамма гармонійно поєднується з іншими і представляє одну тенденцію в оформленні природного каменю:

 • Розкішний сірий (бетон / граніт),
 • Матова природність (вапняк),
 • Передчасна естетика (травертин),
 • Мінеральна чистота (доломіт),
 • Землистий затишок (онікс),
 • Нюансована елегантність (піщаник)

Представлені в колірнику відтінки обрані із значно ширшого спектра колірних відтінків, які можна використовувати для даного матеріалу. Варіанти інших можливих колірних відтінків можна взяти з огляду колірних відтінків в технічній інформації Capadecor Calcino Romantico.