0

Партнерська програма Caparol Club

Кожен день в салони Caparol Center приходять сотні професіоналів: виконроби, аплікатори, дизайнери, архітектори, малярі, будівельники, бригадири та інші клієнти, які користуються продукцією Caparol на регулярній основі.

Кожен замовник для нас - це окрема історія з індивідуальними запитами, консультаціями і підбором продуктів. Ми з радістю інвестуємо свій час на підтримку проектів наших клієнтів і прагнемо надавати максимально вигідні умови для співпраці.

Обираючи Caparol, ви отримуєте надійного партнера і продукцію гарантовано високої якості від постачальника. Приєднуйтесь до партнерської програми "Caparol Club" і накопичуйте знижку до 20% від замовлень. Учасником програми лояльності може стати кожен клієнт, який користується нашою продукцією на регулярній основі. Більш детально про це можна дізнатися у менеджерів Caparol Center. Ми вдячні нашим партнерам за співпрацю, лояльність і загальні цінності, які підтримують нашу спільну роботу довгі роки.

ВАЖЛИВО! Учаснику партнерської програми Caparol Club тепер не потрібно мати пластикову картку. Достатньо номера телефона - для Вашої зручності!